Kontakta oss på Pema People!

Slider image 1

Kontakta Pema

Administration

Pia Ekdahl

Lön

Telefon: 0765461041
E-post: lon@pemapeople.se

Magnus Sundberg

CIO/ IT-chef

Telefon: 076-546 10 31
E-post: magnus.sundberg@pemasweden.se

Kenneth Sahlin

Serviceman

Telefon: 011-500 10 13
E-post: kenneth.sahlin@pemasweden.se

Johan Fröberg

Verksamhetsutvecklare

Telefon: 072-0509112
E-post: johan.froberg@pemasweden.se

Heléne Månsson

Ekonomi- / lönechef

Telefon: 076-677 70 53
E-post: helene.mansson@pemasweden.se

Cajsa Karlström

Redovisningsekonom / lön

Telefon: 076-546 10 43
E-post: cajsa.karlstrom@pemasweden.se

Anne-Marie Sandell

Lönespecialist

Telefon: 076 - 677 70 00
E-post: anne-marie.sandell@pemasweden.se

Jeanette Björkdahl

Lönespecialist

Telefon: 073 - 075 87 39
E-post: jeanette.bjorkdahl@pemasweden.se

Linda Rådström

Lönespecialist

Telefon: 0730-563563
E-post: linda.radstrom@pemasweden.se

Bygg & Anläggning

Susanne Ljungskog

Konsultchef (föräldraledig)

Telefon:
E-post:

Micro Nordström

Affärsområdeschef

Telefon: 072-050 92 91
E-post: micro.nordstrom@pemapeople.se

Wille Ulrikson

Konsultchef

Telefon: 011-500 10 36
E-post: wille.ulrikson@pemapeople.se

Katarina Lock

Affärsområdeschef

Telefon: 076-546 10 39
E-post: katarina.lock@pemapeople.se

André Solli

Konsultchef

Telefon: 072-0502668
E-post: andre.solli@pemapeople.se

Anna Wojewoda

Administratör

Telefon: 0730761960
E-post: anna.wojewoda@pemapeople.se

Engineering & Science

Entreprenad industri

Damir Tajic

Entreprenadchef

Telefon: 021-448 11 26
E-post: damir.tajic@pemapeople.se

Entreprenad Lager & Logistik

Andreas Christensen

Planning and sourcing manager

Telefon: 011-500 10 30
E-post: andreas.christensen@pemapeople.se

Fatima Lind

Produktionschef Stadium DC100

Telefon: 011-15 55 94
E-post: fatima.lind@pemapeople.se

Christoffer Hammargren

Planning and sourcing manager

Telefon: 011-500 10 37
E-post: christoffer.hammargren@pemapeople.se

Alexander Rådström

Produktionschef Stadium DC100

Telefon: 011-15 55 99
E-post: alexander.radstrom@pemapeople.se

Clara Hartmann

Administratör

Telefon: 0761-252660
E-post: clara.hartmann@pemapeople.se

God Bemanning

Industri

Simon Vardi

Konsultchef

Telefon: 076-546 10 29
E-post: simon.vardi@pemapeople.se

Kristina Peltola

Operation Manager

Telefon: 08-12 15 17 07
E-post: kristina.peltola@pemapeople.se

Andreas Schmidt

Affärsområdeschef

Telefon: 072-050 21 90
E-post: andreas.schmidt@pemapeople.se

Shannen Foley

Konsultchef

Telefon: 076 677 70 71
E-post: shannen.foley@pemapeople.se

Mikael Larsson

Konsultchef

Telefon: 0722-119847
E-post: mikael.larsson@pemapeople.se

Frida Andersson

Konsultchef

Telefon: 072-0502669
E-post: frida.andersson@pemapeople.se

Tina Malkon

Konsultchef

Telefon: 0730-314237
E-post: tina.malkon@pemapeople.se

Lager & Logistik

Sophie Sköldin

Affärsområdeschef

Telefon: 076-546 10 22
E-post: sophie.skoldin@pemapeople.se

Susanne Ljungskog

Konsultchef (föräldraledig)

Telefon:
E-post:

Micro Nordström

Affärsområdeschef

Telefon: 072-050 92 91
E-post: micro.nordstrom@pemapeople.se

Dajana Horacek

Konsultchef

Telefon: 076-173 47 21
E-post: dajana.horacek@pemapeople.se

André Solli

Konsultchef

Telefon: 072-0502668
E-post: andre.solli@pemapeople.se

Kevin Eriksson

Konsultchef

Telefon: 073-08 64 086
E-post: kevin.eriksson@pemapeople.se

Ledning

Michael Gozzi

Koncern-VD

Telefon: 076-546 10 49
E-post: michael.gozzi@pemasweden.se

David Wallin

Affärsutvecklare

Telefon: 011- 13 00 82
E-post: david.wallin@pemapeople.se

Magnus Sundberg

CIO/ IT-chef

Telefon: 076-546 10 31
E-post: magnus.sundberg@pemasweden.se

Peter Johansson

Bemanningschef

Telefon: 076-677 70 18
E-post: peter.johansson@pemapeople.se

Tomas Almrot

CFO

Telefon: 070-513 89 52
E-post: tomas.almrot@pemasweden.se

Sourcing & Affärsstöd

Martin Öhr

Sourcing- och rekryteringsansvarig tjänstemän

Telefon: 011-500 10 18
E-post: martin.ohr@pemapeople.se

Office, Rekrytering & Omställning

Teresa Wetterberg

Konsultchef

Telefon: 076-677 70 91
E-post: teresa.wetterberg@pemapeople.se

Sara Sköldebäck

Konsultchef (Föräldraledig)

Telefon:
E-post:

Christian Hagenbach

Affärsområdeschef

Telefon: 076-546 10 42
E-post: christian.hagenbach@pemapeople.se

Sälj

Magnus Andersson

Säljare, Delägare

Telefon: 011-13 00 79
E-post: magnus.andersson@pemapeople.se

Patrik Trygg

Säljare

Telefon: 011-500 10 26
E-post: patrik.trygg@pemapeople.se

Marcus Renell

Säljare

Telefon: 011-13 01 69
E-post: marcus.renell@pemapeople.se

Utbildning

Verkstad

Pema Partner

Henrik Anderson

VD - Pema Partner

Telefon: 076-677 70 81
E-post: henrik.anderson@pemapartner.se




Cookies

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse på hemsidan. Genom att fortsätta godkänner du vår
användning av cookies. Läs hela vår cookie-policy här.

Jag förstår